Чорний БoяністЪ® (none_smilodon) wrote,
Чорний БoяністЪ®
none_smilodon

.rz: Кавказ, Інгерманія, Сибір, Кубань.

Кубанцы отказались от таблички ”Россия”
— Мы общаемся с диаспорой, приглашаем их ежегодно, — говорит Рыжов. — Однако дальше разговоров у них не идет. А вот наши побратимы с Кубани приезжают регулярно. В этом году во время парада отказались идти с табличкой ”Россия”. Ее заменили на ”Кубань”. Приезжали посмотреть болгары — обещали быть в следующем году.

ЩЕ:
Колись з друзями програвали сценарії на випадок нападу РФ на Україну. Виходило так: влаштувати бойню чеченського типу у себе, користуючись плацдармом в Грузії нанести удар по території супротивника. При цьому першим розпалювався ледь стабілізований Кавказ, після цього Кубань. Далі, зі збільшенням втрат супротивника, посилюються пацифіські рухи в Сибіру (традиційно, всі людські втрати спробують повісити на нього) та Інгерманії (Пітер схильний до антивоєнних бунтів). Словом, по нашим розрахункам виходило так, що сучасна Російська Псевдофедерація, дуже симпатично посипеться, якщо як слід на неї надавити.
ЩЕЕ:
Вельми цікаво. На сайті ГПУ стаття зникла. До цього була помилка тут:

Кубанские казаки, принявшие участие в 10-международном фестивале боевых искусств «Спас на Хортице», на параде отказались идти под табличкой «Россия», которая была заменена на табличку «Кубань».


Параноя перемагає.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments