Чорний БoяністЪ® (none_smilodon) wrote,
Чорний БoяністЪ®
none_smilodon

.lj: Черговий фан-клюбъ®

Є в нашім чуднім ЖеЖешнім гадюшнічку два звірятка: maryxmas та markitka. Обидві мають слабкість використовувати чудові сексапільні юзерпіки:І взвичайно, по невблаганності правила "сексапільний юзерпік - значить мишка", їх справжня зовнішність, набагато більш прозаїчна:Якщо хто не здогадався підказую: обидві феміністки та прихильниці аборту. Та, що має більші щічки, ще й до того-ж мнить собі, що знає метод психоаналізу. Так і хочеться сказати моїй сексапільній візаві: дядько Фройд, взагалі-то, вчив, що жінка майже з народження страждає на комплекс відсутності пенісу, і фемінізм, звичайно, є формою гіперкомпенсації цього комплексу. А ось це взагалі феєрія, "перенос" у всій красі:

убивает мать-ехидна. ну правильно. плоду не нужны еда, одежда, ходить в школу и потом искать работу. никакой ответственности, и полные штаны гуманизма.


Я таких дівчаток, розумію, хочеться їбатись, хочеться кидати свою піхву направо-наліво і абсолютно не хочеться відповідати за свої дії, коли залетіла. Інша справа, що це зветься інфантільністю. І від цього слід лікуватись, у справжнього доктора, що реально знає психоаналіз. Лишається нерозкритим одне питання, як все це пов'язано з тим, що нещодавно правоохоронні органи конфіскували тонну вібраторів?


Tags: заніматєльная заалогія™
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 120 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →