Чорний БoяністЪ® (none_smilodon) wrote,
Чорний БoяністЪ®
none_smilodon

.rz: АФФТАРА! АФФТАРА! НА БІС!

Маю слабкість - іноді як старий пердун купляю ряжанку. Сьогодні знов пробило, зайшов в найближчу крамничку, купив, дивлюсь, мля а там якась акція, "Літній день". Заінтриговано читаю:
Усі знають, що влітку молоко найсмачніше і містить багато вітамінів і пожиних речовин.

Тепер, на ваших улюблених молочних продуктах з'явився логотип "Літній день".

"Літній день" це -

Смак і поживність літнього молока протягом року

Натуральність продуктів

Традиційна якість від "Галактон"

Незабаром продукти "Галактон" матимуть нову назву - "Літній день".


Перекладаю з рекламної на українську: літом сраний молочний ринок падає завдяки дрібним господарствам, а взимку, молоко дороге. Відповідно вигідно купити дешеве молоко влітку, обробити його на тривале зберігання і весь рік додавати, в залежності від цін. Таким чином можна тримати фіксовану рентабельність, і вирівнювати зимні стрибки цін. Проблема одна: як пояснити споживачу, нахєр йому та бадяга? І тут на сцені з'являється цей геніальний продукт копірайтерської думки. "Всі знають, що оброблений на тривале зберігання молочний шмурдяк містить багато поживних речовин", "Смак і поживність лайна цілий рік", "виріжи десять логотипів та іди нахуй". Визнаю, в плані пропарить бидлу - геніальне рішення. Аффтару ріспєкт. Щось з циклу продуктів "з вітаміном С" та "без консервантів" (перекладаю: аскорбінова кислота - консервант). З нетерпінням чекаю нових ліній продуктів від Галактон - "сихий день", "порошковий день", "штучний день".

"Всі знають, що прогрес, в своїм неминучім поступі завжди випереджає природу. Наша нова лінія "DNA-Plus" це найкраще молоко, дане генетично модифікованими, більш стійкими, поживними коровами..."....Tags: 3.14здєц, fuckyright, життя, заніматєльная заалогія™
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments