Чорний БoяністЪ® (none_smilodon) wrote,
Чорний БoяністЪ®
none_smilodon

.ua: Копаючи тунель.

Українська політика, це коли соціаліст сперечається з соціалістом про те, як краще будувати соціалізм.

Нещодавно “Урядовий кур’єр” оголосив радісну новину – в Україні пенсіонерів стало більше ніж працюючих. Якщо зважити на те, що чимала кількість працюючих насправді є утриманцями (міліція, чиновники, працівники дотаційних галузей, тощо), то в Україні навіть теоретично не може бути якоїсь влади окрім «коаліції велферу».

Подібний демографічний феномен, означає тільки одне, приблизно місяць назад в Україні почав відлік лічильник самознищення держави. Питання не в тому, чи зникне Україна з мапи Європи, а в тому, чи буде це супроводжуватись громадянською війною та масовим канібалізмом.

Практично, сучасна Україна з точністю до коми в підручнику історії повторює СРСР 1980-х років, але якщо в союзі рад роль беззмістовного баласту виконували середньоазійські республіки й партійна номенклатура, то в сучасній Україні це як регіони (Донбас), так і цілі соціальні прошарки (пенсіонери, бюджетники).

Кожна Українська сім’я вже годує трьох не знайомих людей (двох пенсіонерів та одного мента-шахтаря-вчителя).

Не дивно, що ці люди не можуть прогодувати ще трьох власних дітей, які потрібні для простого демографічного відновлення населення.

Український Болівар не може нести таку кількість нероб. Україні потрібне «цивілізоване розлучення» між економічно-продуктивними шарами та більшістю населення.

Але 224 тис. шахтарів, 357 тис. міліціонерів, 547 тисяч вчителів, 2,71 млн. інвалідів та 13 млн 766 тис. пенсіонерів хочуть їсти, і самостійно здобувати собі харч вони не збираються.

Українська громадянська війна буде не між Сходом і Заходом, росіянами та українцями, русофілами та єврофілами, українська громадянська війна це конфлікт між «нагодуй мене» та «пішов геть звідси».

ЩЕ:
Одна з причин, чому в останній час я не коментую «ініціативи» нашого уряду, я не вірю що все це надовго. Як постійно повторює один юзер, «Ceterum censeo Ucraina esse delendam». Ця недолуга покруч не може довго існувати. Це порушення законів природи. Ця держава це суміш секти Чарлі Менсона, середньовічного Лондонського Бедламу та концтабору Аушвіц. Все що зараз відбувається, це якась сюрреалістична агонія.

Але є речі, які я пропустити не можу.

Це Любі Друзі протиснутий лівими «податок на розкіш» у всій красі. Подать на курятники. Все чітко за прогнозом: Податки вводять багатії, підтримують люмпени, а платять представники середнього класу [link].

Ви не побачите з приводу цього заблоковану трибуну Верховної Ради. Бо … див. перший абзац.

::топ-блог::

.

http://none-smilodon.kiev.ua/:
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author