Чорний БoяністЪ® (none_smilodon) wrote,
Чорний БoяністЪ®
none_smilodon

.rz: Гниє Білорусь.

1. Перше [link] що ви маєте зрозуміти Любі Друзі щодо ситуації у Бульбаленді, що за весь час незалежності Білорусі, зовні були визнані тільки одні вибори президента РБ - це вибори 1994 року, на яких власне і переміг вусань. Референдум 1996, юридичні наслідки виборів 1999 (які Лукашенко проігнорував), 2001, 2006, 2010, 2015 ніким поза межами Білорусі окрім КНР і СНД не визнавались.

Шо це значить на практиці? Це значить на практиці, що Лукашенко є нелегітимним правителем Білорусі більше, ніж більшість фейсбучних політолухів які щось щодо нього прогнозують живуть на цьому світі. Він був нелегітимним коли ваш батько вирішував подрочити і спустити, надягти гондон, чи встромити щоб вчасно висмикнути (не вийшло). Він був нелегітимним коли ви мамці в живота ногами били. Коли цицьку смоктали. Срати на горщику вчились. В школу пішли. Закохались у дівчинку з косами. Покрились прищами. Вперше подрочили. Акаунт в фейсбуці відкрили. Тиждень тому написали "режим паде сьогодні чи завтра". А йому похуй.

2. Друге що ви маєте розуміти про Білорусь, це той факт що Лукашенко дотаціями, торговими привілеями, списаними кредитами, діяльністю білоруського корпоративного спрута (про що далі) викачав з Росії від 100 до 1 500 мільярдів доларів США. Так, ці гроші були протринькані на підтримку та модернізацію безнадійної радянської промисловості, але кожен рубль який проїв вусатий тиран, це рубль який не був витрачений РФ на підготовку до війни, і ведення війни проти України.

Лукашенко танцює цей танець з шаблями навкруги Росії достатньо довго, щоб фейбучні експьорди закрили ротяки і не заважали йому. Колись він спіткнеться. Але ті опозиційні йолопи які програють навіть йому, Росії програють все вже точно.


3. Третє що ви маєте розуміти, це що таке Білорусь. Білорусь це корпоративна держава, яка не має нації що за нею стоїть як джерела легітимності. Яку б кампанію не вели російські ліберали останні пів року, білоруси наразі не є ні гомогенною (йолопи їх ледь не у скандинави записують) ні політичної нацією взагалі. Це в масі глибоко пострадянський ватний силос, що 26 років тихо прів десь між Україною, Польщею, Росією і Латвією. Якщо Україна з точки зору національного будівництва це плавильний котел, Росія кладовище, то Білорусь компостна купа. І нічого гарного в цій купі ймовірніше за все не випріло, які б міазми воно зараз не виділяло.

4. Четверте що ви маєте розуміти, що ми є свідками самоканібалізації російської еліти. Росія це від 100 000 до 1 000 000 сімей номенклатурних "європейських росіян", які ще з радянських часів не живуть в Росії (більшість є вихідцями з дипломатичних номенклатурних кланів і навіть навчались у російських школах при іноземних посольствах за межами СРСР). Наразі, в зв'язку зі скороченням кормової бази на Росії йде поїдання вихідцями з КДБ та бандюганами цих мажорчиків. Мажорчики за згоди кадебістів шукають собі "запасну Росію" яку можна з'їсти, протринькати, ОБІСРАТИ.

В 2014 році, коли почався процес канібалізації, вони спробували провернути те саме з Україною (згадайте хоч гастролі Маші Гайдар та лезбо-курви Хакамади), але українці спустили провінційних ніщєйобів зі сходів взаший, що лузери Україні досі пробачити не можуть.

5. П'яте. Комусь це не сподобається, але нагадати доведеться. Багато конспірологів зараз питає, чому самопроголошені східноєвропейські бантустани типу Абхазії, ПМР чи ЛДНР так покірно оголосили карантини. Відповідь на це питання може дати четвертий президент України, великий прибічник останньої стратегми, вічнолегітимний Віктор Федорович "біжувростов" Янукович. Саме він дозволив собі демонстративний жест - у відповідь на тиск дав ляпаса [link] євробюрократії відмовившись підписувати неоколоніальний договір про асоціацію між Україною і ЄС [link]. Вже за декілька місяців, вже інший президент України (я якої за мовчазної згоди ЄС було анексовано Крім і розпалено гібридну війну на Донбасі) демонстративно тією ж ручкою підписував капітуляцію України перед Євросоюзом.

Наразі Лукашенко, це єдиний вождь східноєвропейського дистрикту [link] який демонстративно і зі знущанням відмовився від участі у коронавірусній афері. Це заколот. І заколот цей чавлять [link].

6. Шосте Любі Друзі. Припиніть читати радянські газети. Всі ці Прянікови, Бабченки, Каспарови, Іларіонови, Шендеровичі, художники Павліченки та інша кацапська пиздота, раніше дуже впевнено віщали про проросійського Віктора Ющенко, "точно зуб даб даю РосУкрЕнерго фірма Петра Ющенко", "Віктор Янукович український націоналіст", та іншу хуйню.

Все дуже просто. Ці клоуни люблять корчити з себе дисидентів, але в критичний момент на їхній телефон іде дзвінок. Вони не беруть слухавку. Не передзвонюють. Вони встають і чим би не займались йдуть у певне приміщення до первого кабінету де товариш майор дає їм вводну які тепер у них переконання. Сказано клясти Януковича за негнучкість - він стає бандерівцем, сказано переконувати малоросів у зраді Ющенко - він стає русофілом, сказано розповідати про черговий мудрий наріт, будуть вам "слов'янські скандинави" у топі ЖЖ.

7. І нарешті, що таке Лукашенко. Лукашенко це спрут і маріонетка червоних мандаринів Китаю. Ця людина донедавна була (через руки підставних осіб) власником однієї з 10 найбільших імперій нерухомості в Москві, яку вона сколотила викупають радянські заводи і НДІ й продаючи станки з проектно-дослідницькою документацією у Китай. Це один з ідеологів Китайської окупації Європи. Це політична тварина.

Тим не менш, ця тварина свою справу знає і сколупнути його буде ой як нелегко і не факт що корисно для України та українців. Навіть загальний страйк проти нього не факт що вийде, а якщо вийде, то страйк проти Маргарет Тетчер йшов рік і програв.

Тому не лізте туди. Не вболівайте за когось. Не вписуйтесь за тирана, ватне населення, блогера, домогосподарку, флейтистку-мінетчицю з символом-долоньками, західних неоколоніалістів чи воруватих російських лібералів.

Там праведників немає. Нікого не шкода.

І це також прекрасно.
Subscribe

  • .us: Перефарбувати Білий Будинок у червоний колір.

    Аналітична цінність [link] будь-якого тексту дорівнює його прогностичній реалізації. Із закінченням першої каденції президента Трампа можна провести…

  • .rz: Zeitgeist-2020.

    Я не часто пишу в цей блоґ. Наразі формат ЖЖ вичерпав себе для мене. Майже всі мої прогнози реалізувались (зараз із запізненням, але стрімко…

  • .ua: УАВЗ.

    Черговій петиції "української NRA" - УАВЗ [link] не вистачає менше 100 голосів. Дірку в законі, на яку посилається петиція, я знайшов одним з…

Comments for this post were disabled by the author