?

Log in

No account? Create an account

Нотатки Українського Імперіяліста™

Так, я дійсно Жидомасон.

Rating position

Name:
Чорний БoяністЪ®
Birthdate:
27 June 1983
Location:
External Services:
Чорный Баянист все видит!!!Потенційних френдів попереджаю:
-Із взаємності в френди не додаю. Френдів регулярно видаляю. Якщо ви потрапили в мій френд-ліст, значить ви мене зацікавили. Цікавість може швидко зникнути.

-В цім щоденнику багато політики.

-Чимала кількість записів в цім щоденнику доступна тільки для френдів.

-Терпіти не можу довгі пости без ката в френд-стрічці. Не люблю великі фото без ката. Не люблю результати тестів. Мене не коцають ваші біоритми. Я не буду вас піарити. Я не гарантую що буду регулярно вас коментувати, хай ваш щоденник я і читаю. Я майже не беру участь в флеш-мобах. Я не гарантую що в коментах і постах я буду коректним та толерантним, я гарантую що я буду лаятись.

-Терпіти не можу руспатів, славянофілів, москвофілів, мовознавців, масонів і підерастів.

-Терпіти не можу юзерів що мають 750 в френдах, із них взаємних близько десяти. Не сподівайтесь, не додам.

-Смітниковий журнал - radi_kal

UPD 8:00 01.12.2008:

- Якщо я вас додав, то рано чи пізно видалю. Такий закон.

- Терпіти не можу "мовчунів". Читаєш - то коментуй.

- Терпіти не можу питання "чому ви мене додали?".

- Користуюсь RSS, чого і всім бажаю. Мій RSS - http://none-smilodon.kiev.ua/feed.

- Перед тим як постукати мені в аську, слід подумати тричі.

- Піар-агентства ідуть нахуй. В асьці та милом я відповім ще грубіше.

- Я все-ще терпіти не можу руспатів, славянофілів, москвофілів, мовознавців, масонів і підерастів.

UDP 21:40 08.04.2017

Любі Друзі, автор не прийняв нову ліцензійну угоду ЖЖ і не може повідомити про це, оскільки це вимагає прийняття ліцензійної угоди ЖЖ для створення записів. Коментар з посиланням на пояснення у дрімджорнал ЖЖ заблокував як спам. Видалення журналу також вимагає прийняття угоди. Я знайшов цей спосіб (блокування сторінки з угодою налаштуваннями AdBlock) для повідомлення про припинення ведення цього блоґу. Сподіваюсь це спрацює.

Повторюю, поява цього запису не означає мою згоду на нову ліцензійну угоду. Я можливо знайшов технічну можливість зробити цей запис на підставі старої ліцензійної угоди що базується на праві штату Каліфорнія Сполучених Штатів Америки.

Моя основна сторінка наразі: none-smilodon.dreamwidth.org


ai, gimp, kiev, kyiv, orange revolution, perl, ukraine, ®, Бандера, Беларусь, Берн, Богун, Брюс Стерлінг, Білорусь, Великий Аншлюс, Вікіпедія, ГУАМ, Дмитро Донцов, Донцов, Его, ЖЖ, Ислам, Киев, Київ, ЛСД, НЛП, ОУН-УПА, ПР, Петлюра, Пиво, Русь, Сталин, Танатос, Тарас Шевченко, УЖОСЫ УКРАИНИЗАЦИИ, Украина, Україна, Фрейд, Чудінов Валєрій Алєксєєвіч, Юнг, Я, алкоголь, армія без держави, блядюги, в партію регіонів жывотноє, великоросский диалект украинского языка, великоросский сепаратизм, взлом, війна, глобалізм, гумор, джихад, дизайн, драп, ерос, жж, жінки, заніматєльная заалогія™, зброя, змінені стани свідомості, карти, катана, книги, кофеин, курви, кіберпанк, література, манія графа, масаж, містика, насолода, націоналізм, нація, небезпечний секс, некромантия, нікотин, оргазм, петтинг, пиво, пикап, пияцтво, план, повії, политика, політика, право, программирование, проститутки, психологія, психотехніки, реальність, релігія, ризик, різна хуйня в зацікавленнях, свальный грех, секс, секты, системний аналіз, стратегія, сучки, сучліт, суїцид, тактика, тамплієри, тероризм, украинизация России, українізація Росії, українізація росії, укрсучліт, фофудья, читати, шльондри, штучна російська мова, історія, ѣ,

Categories

армия, город, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, религия, финансы, знаменитости, литература, музыка, еда, животные, путешествия, медицина, здоровье, дизайн, дети, it, наука, производство, техника, энергетика, россия, 18+, отношения, юмор, психология, экономика, напитки, архитектура, театр, корабли, цветы, ссср

Rating position

Statistics